התקנת תריסים חשמליים

התקנת תריסים חשמליים

זקוקים להתקנה או תיקון תריסים חשמליים? הגעתם למקום הנכון!

חברת תריסי א.רומאנו מתמחים בתיקון והתקנת תריסים חשמליים ברמה הגבוהה ביותר! עם ניסיון של מעל 30 שנה ומומחיות בהתקנת תריסים חשמליים - יש לכם בהחלט על מי לסמוך! חייגו אלינו ונגיע אליכם עוד היום!

סוגי תריסים חשמליים שכדאי להכיר

ישנם סוגים שונים של תריסים חשמליים, כאשר לכל אחד מהם עלות משלו, לדוגמה תריסי אלומיניום נחשבים ליקרים ואיכותיים יותר, או תריס פלסטיק הנחשב לפחות איכותי אך נפוץ מאוד בבנייה ישנה יותר.

חברת תריסי א.רומנו מתמחה בתיקון והתקנת כל סוגי התריסים החשמליים הקיימים בשוק וברשותם ידע עשיר לצורך תיקון תקלות מורכבות במיוחד. כלל התיקונים נעשים במקצועיות רבה על ידי צוות מומחים, ובכן תקבלו אחריות מלאה על כל תיקון או התקנה.

הכירו את סוגי התריסים החשמליים

תריסים חשמליים מפלסטיק – תריס זה נחשב לפחות חדשני ונפוץ יותר בבנייה ישנה, אך עדין ישנם אנשים המעוניינים להתקין את תריסים אלה. ההתקנה שלהם תדרוש ביצוע השלבים הבאים: החלפת הציר, התקנת הרצועה המחזיקה את התריס והתקנת השלבים וארגז התריס. התקלות הנפוצות בתריסים חשמליים מפלסטיק הן מנוע, רצועה קרועה ושבר או ניתוק בין השלבים.

תריסים חשמליים מאלומיניום – תריסים חשמליים מאלומיניום נחשבים לאיכותיים והפופולריים ביותר, בעיקר בבנייה החדשה. חומר האלומיניום מונה יתרונות רבים, ביניהם הגמישות העיצובית, חומר חזק ויציב, עמידות מול פגעי מזג האוויר ועוד.  בעת התקנת תריסים חשמליים מאלומיניום יש צורך להחליף את המסילות הקיימות למסילות  עם 'מברשות', משום שהשארת המסילות הישנות עלולה לגרום לשחיקה ופגיעה בשלבים. כמו כן, יש צורך בהתקנת מנוע מתאים ולעיתים גם נקודת חשמל (במידה ולא קיים). גם במקרה זה התקלות הנפוצות יכולות להיות במנוע, קרע ברצועות המחזיקות את התריס או שלבים שהתעקמו או נשברו.

זקוקים להתקנה או תיקון תריסים חשמליים? צוות א.רומנו כאן בשבילכם. לייעוץ מקצועי וקבלת שירות התקשרו אלינו עכשיו >>>

צור איתנו קשר

גלילה לראש העמוד
WhatsApp chat
דילוג לתוכן