תיקון תריסים חשמליים

תיקון תריסים חשמליים באזור המרכז

התריס מרעיש? השלבים נתקעו? הרצועה נקרעה? הגעתם למקום הנכון! 🏆

תריסי א.רומאנו מתמחים בתיקון תריסים חשמליים או ידני ברמה הגבוהה ביותר!
עם ניסיון של מעל 30 שנה ומומחיות בתיקון תריסים חשמליים, יש לכם בהחלט על מי לסמוך! חייגו אלינו ונגיע לפתור כל בעיה!

תקלות בתריסים חשמליים או ידניים הן בלתי נמנעות, חלקן נגרמות כתוצאה מבלאי טבעי כדוגמת תקלה במנוע או כתוצאה משימוש שאינו נכון, כדוגמת תריס חשמלי שנתקע בחפץ בעת סגירתו. מובן שתקלה שכזו דורשת יד מקצועית מבעל מקצוע שיש לו ניסיון בתיקון תריסים חשמליים, ולכן צוות המומחים של תריסי א.רומאנו מצוידים בכלים המקצועיים לצורך תיקון וטיפול בתקלות בתריסים חשמליים, וכן בידע עשיר שצברו עם השנים.

סוגי תקלות נפוצות בתריסים חשמליים

תריס חשמלי הוא בהחלט אחד ההמצאות הגאוניות, מעבר להיותו פרקטי, הוא גם משמש כפריט עיצובי לכל דבר המשתלב בצורה נהדרת עם עיצוב הפנים ועיצוב החוץ. מעבר לכך, הוא משמש כתחליף לסורגים משום שכאשר הוא סגור לא ניתן לפרוץ אליו והוא גם משמש כפתרון הצללה נהדר, אנחנו בתריסי א.רומאנו מתחייבים לתת את השירות הטוב ביותר לתיקון תריס חשמלי.

תקלה במנוע החשמלי של התריס

את התקלה נוכל לזהות כאשר התריס משמיע קול זמזום, אך התריס נותר דומם, או כאשר הכפתור אינו סוגר או פותח את התריס. זוהי תקלה נפוצה, אך יש צורך לאמת שאכן מדובר בתקלה במנוע על ידי בעל מקצוע שמתמחה בתיקון תריסים חשמליים. ברוב המקרים אין טעם בתיקון המנוע, ולכן יש צורך להחליפו למנוע חדש. חשוב כמובן להחליף למנוע איכותי תוצרת אירופית המחזיק לפחות 10 שנים.

רצועת תריס תקועה/נקרעה

הרצועה היא זו שמחזיקה את התריס החשמלי, כאשר לרוב קיימות שתי רצועות. ידוע כי בחלוף השנים הרצועות נשחקות, משום שהן עשויות מבד סינטטי, ולכן כאשר התריס נופל על צדו או התריס תקוע – סביר להניח שהרצועה נקרעה ויש צורך בתיקון תריס חשמלי.

נתק בין שלבי התריס 

המשקל הכבד של התריסים יכול לגרום לנתק בין השלבים או להתעקמות אחד השלבים, כאשר לרוב הנתק יהיה בשלבים העליונים בין אלה שנמצאים תחתיהם. הפתרון הוא להוציא את השלב העקום ולחבר את השלב שאחריו על ידי טכנאי תריסים חשמליים מסומך לתיקון תריס חשמלי.

תיקון תריסים ישנים וחדשים מכל הסוגים

כשמזמינים מתקן תריסים חשמליים, כדאי כמובן לוודא שהוא מתמצא בעבודה עם כל סוג התריסים הקיימים בשוק. בא.רומנו מבצעים תיקונים והתקנות של כל סוגי התריסים הקיימים:

  • תריסים חשמליים
  • תריסי גלילה ידניים
  • תריסי הזזה
  • תריסי רפפה
  • תריסי אור
  • תריסי פתיחה

כמו כן, אנחנו בעלי ניסיון וידע לגבי התקנת ותיקון תריסי הזזה, תריסים מאלומיניום, מפלסטיק ומעץ, תיקון תריסים ישנים וחדשים של כל החברות המובילות בתחום.

תריסי א.רומאנו אנחנו כאן לשירותך ! 🛠️

חברתנו מתמחה בכל סוגי התריסים החשמליים ועבודת עם סומפי תריסים חשמליים , תריסים חשמליים קליל וכל המותגים הנחשבים בשוק , חברתנו מציע פתרון מלא לכל סוגי התריסים החשמליים .

לתיאום פגישה וטיפול בתקלה עוד היום ! אנא התקשרו למספר המופיע מטה ונשמח לתת לכם שירות מכל הלב לטיפול בכל סוגי התריסים החשמליים.

השאר פרטים ונחזור אלייך עם הצעת מחיר

כתובתנו : רמב"ם 9 גבעתיים

גלילה לראש העמוד
WhatsApp chat
דילוג לתוכן