סגירת מרפסת – סגירת חורף

סגירת מרפסת - סגירת חורף

השמש חודרת לביתכם? הגשם מרחיק אתכם מהמרפסת? הגיע הזמן להתקין סגירת חורף!

חברת תריסי א.רומאנו מתמחים בהתקנת סגירת מרפסות ברמה הגבוהה ביותר! עם ניסיון של מעל 30 שנה ומומחיות בהתקנת מגוון פתרונות לסגירת חורף - יש לכם בהחלט על מי לסמוך! חייגו אלינו ונגיע אליכם עוד היום!

כיצד אנו מבצעים סגירת מרפסות?

אם הגעתם להחלטה שברצונכם לסגור את המרפסת, אנחנו כאן בשבילכם. צוות א.רומנו מציע מגוון פתרונות לסגירת מרפסת, הן לצורך הצללה והן לצורך הגנה מפני הגשם. רק נזכיר שישיבה תחת השמש הקופחת או תחת גשמים במרפסת יכולה להיות סיוט של ממש, ולכן על ידי סגירת המרפסת תוכלו ליהנות מהבריזה בכל עונות השנה.  

האופציות לסגירת מרפסת על ידי אלומיניום

סגירת מרפסת עם אלומיניום – בעבר היו סוגרים מרפסות עם חומר בטון הנחשב לעבודה מורכבת, אך עם כניסת חומר האלומיניום, רבים מעדיפים לעשות בו שימוש בשל יתרונותיו הרבים, כגון חומר גמיש מבחינה עיצובית, העלויות שלו זולות יחסית, הוא מספק אטימות מצוינת, הוא מבודד חום וקור,  עמיד בפני פגעי מזג האוויר וחלודה. כלל יתרונות אלה הפכו את פתרון זה לנחשק ביותר, בעיקר בבתים המעוצבים בסגנון מודרני.

ניתן גם לשלב סגירת מרפסת עם חלונות אלומיניום וזכוכית, כך שלמעשה האלומיניום משמש  כמסגרת עליה מתקינים את הזכוכית. הזכוכית תאפשר לכם לשבת במקום סגור וגם ליהנות מהנוף הנשקף מהמרפסת, אך יש לבחור בזכוכית איכותית ובטיחותית כדוגמת זכוכית טריפלקס או בידודית הנחשבות לבטיחותיות מאוד.

קירוי של גג המרפסת – את גג המרפסת ניתן לקרות בכמה אופציות, כאשר הנפוצה ביותר היא על ידי פנל אלומיניום הנחשב לפתרון בעל יתרונות רבים, כגון עמידות לתנאי מזג אוויר קיצוניים, הוא מבודד חום וקור, אינו מחליד עם השנים, קל להתקנה ועוד. את הפנל עצמו מייצרים במפעל על פי המידות הרצויות ומתקינים בקלות רבה, ולכן מדובר בעבודה מהירה שאינה מלכלכת.

מעוניינים להתקין סגירת מרפסת? צוות א.רומנו כאן בשבילכם. לייעוץ מקצועי וקבלת שירות התקשרו אלינו עכשיו >>>

צור איתנו קשר

גלילה לראש העמוד
WhatsApp chat
דילוג לתוכן