תיקון תריסים חשמליים

תיקון תריסים חשמליים

התריס מרעיש? השלבים נתקעו? הרצועה נקרעה? הגעתם למקום הנכון!

תריסי א.רומאנו מתמחים בתיקון תריס חשמלי או ידני ברמה הגבוהה ביותר!
עם ניסיון של מעל 30 שנה ומומחיות בתיקון תריסים חשמליים, יש לכם בהחלט על מי לסמוך! חייגו אלינו ונגיע לפתור כל בעיה!

תקלות בתריסים חשמליים או ידניים הן בלתי נמנעות, חלקן נגרמות כתוצאה מבלאי טבעי כדוגמת תקלה במנוע או כתוצאה משימוש שאינו נכון, כדוגמת תריס חשמלי שנתקע בחפץ בעת סגירתו. מובן שתקלה שכזו דורשת יד מקצועית מבעל מקצוע שיש לו ניסיון בתיקון תריסים חשמליים, ולכן צוות המומחים של תריסי א.רומאנו מצוידים בכלים המקצועיים לצורך תיקון וטיפול בתקלות, וכן בידע עשיר שצברו עם השנים.

סוגי תקלות נפוצות בתריסים חשמליים

תריס חשמלי הוא בהחלט אחד ההמצאות הגאוניות, מעבר להיותו פרקטי, הוא גם משמש כפריט עיצובי לכל דבר המשתלב בצורה נהדרת עם עיצוב הפנים ועיצוב החוץ. מעבר לכך, הוא משמש כתחליף לסורגים משום שכאשר הוא סגור לא ניתן לפרוץ אליו והוא גם משמש כפתרון הצללה נהדר.

תקלה במנוע – את התקלה נוכל לזהות כאשר התריס משמיע קול זמזום, אך התריס נותר דומם, או כאשר הכפתור אינו סוגר או פותח את התריס. זוהי תקלה נפוצה, אך יש צורך לאמת שאכן מדובר בתקלה במנוע על ידי בעל מקצוע שמתמחה בתיקון תריסים חשמליים. ברוב המקרים אין טעם בתיקון המנוע, ולכן יש צורך להחליפו למנוע חדש. חשוב כמובן להחליף למנוע איכותי תוצרת אירופית המחזיק לפחות 10 שנים.

רצועת תריס תקועה/נקרעה – הרצועה היא זו שמחזיקה את התריס החשמלי, כאשר לרוב קיימות שתי רצועות. ידוע כי בחלוף השנים הרצועות נשחקות, משום שהן עשויות מבד סינטטי, ולכן כאשר התריס נופל על צדו או התריס תקוע – סביר להניח שהרצועה נקרעה .

נתק בין שלבי התריס  – המשקל הכבד של התריסים יכול לגרום לנתק בין השלבים או להתעקמות אחד השלבים, כאשר לרוב הנתק יהיה בשלבים העליונים בין אלה שנמצאים תחתיהם. הפתרון הוא להוציא את השלב העקום ולחבר את השלב שאחריו על ידי בעל מקצוע מסומך לתיקון תריס חשמלי.

צור איתנו קשר

גלילה לראש העמוד
WhatsApp chat
דילוג לתוכן